«Με τους ήχους της Θάλασσας»
Στο πλαίσιο του χριστουγεννιάτικου πολιτιστικού προγράμματος του Δήμου Σύρου – Ερμούπολης, «Χριστούγεννα στη Σύρο 2018»,........ το Παραδοσια
![«Με τους ήχους της Θάλασσας»](https://mykonosticker.com/uploads/images/2021/05/image_750x_608eb1f004e73.jpg)
Στο πλαίσιο του χριστουγεννιάτικου πολιτιστικού προγράμματος του Δήμου Σύρου – Ερμούπολης, «Χριστούγεννα στη Σύρο 2018»,........ το Παραδοσιακό Εργαστήρι Σύρου «Άρωμα Παράδοσης» παρουσιάζει στο Θέατρο Απόλλων, στις 5 Δεκεμβρίου 2018 και ώρα 20:30, χορευτική παράσταση με νησιώτικους χορούς από όλη την Ελλάδα, αφιερωμένη στον Πολιούχο της πόλης μας Άγιο Νικόλαο και στους ναυτικούς μας.