Mayor of Syros: Συνάντηση Δημάρχου Σύρου - Ερμούπολης Νίκου Λειβαδάρα με αντιπροσωπεία του ΕΟΔΥ
Συνάντηση με τον Αντιπρόεδρο του Εθνικού Οργανισμού Δημόσιας Υγείας (Ε.Ο.Δ.Υ.) κ. Γεώργιο Παναγιωτόπουλο και τους Ιατρούς του Ε.Ο.Δ.Υ. κ.κ. Γε
![Mayor of Syros: Συνάντηση Δημάρχου Σύρου - Ερμούπολης Νίκου Λειβαδάρα με αντιπροσωπεία του ΕΟΔΥ](https://mykonosticker.com/uploads/images/2021/05/image_750x_608ec8e886bbd.jpg)
Συνάντηση με τον Αντιπρόεδρο του Εθνικού Οργανισμού Δημόσιας Υγείας (Ε.Ο.Δ.Υ.) κ. Γεώργιο Παναγιωτόπουλο και τους Ιατρούς του Ε.Ο.Δ.Υ. κ.κ. Γεώργιο Ρηγάκο και Γεράσιμο Γερολυμάτο πραγματοποίησε σήμερα, Τρίτη 7 Ιουλίου 2020, ο Δήμαρχος Σύρου – Ερμούπολης κ. Νικόλαος Λειβαδάρας........ Σε πολύ καλό κλίμα, οι παρευρισκόμενοι αντάλλαξαν απόψεις και πληροφορίες σχετικά με τα υγειονομικά πρωτόκολλα που πρέπει να τηρούνται λόγω της πανδημίας COVID-19, ενώ παράλληλα πρότειναν ασφαλείς και ρεαλιστικές λύσεις προκειμένου να ενεργοποιηθεί ξανά η οικονομία, με πρωταρχικό γνώμονα τη δημόσια υγεία.