MP Katerina Monogiou: Η Κατερίνα Μονογυιού αποχαιρετά την μεγάλη τραγουδίστρια της νησιώτικης μουσικής Ειρήνη Κονιτοπούλου Λεγάκη
![MP Katerina Monogiou: Η Κατερίνα Μονογυιού αποχαιρετά την μεγάλη τραγουδίστρια της νησιώτικης μουσικής Ειρήνη Κονιτοπούλου Λεγάκη](https://mykonosticker.com/uploads/images/2022/03/image_750x_624302c43d58e.jpg)
«Με βαθιά θλίψη αποχαιρετούμε την Ειρήνη Κονιτοπούλου - Λεγάκη, την ψυχή του νησιωτικού τραγουδιού και μια από τις μεγαλύτερες φωνές. Η μοναδική φωνή της και η ερμηνεία της θα συντροφεύουν τους νησιώτες για πάντα και θα μεγαλώσουν ακόμη πολλές γενιές. Συλλυπητήρια στην οικογένεια και τους οικείους της. Καλό παράδεισο.»