Παπαμιχαήλ - Ιωακειμίδου - Ματζιάρ στο πανελλήνιο πρωτάθλημα κλειστού στίβου
Ο Αλέξανδρος έχει πετύχει το 2016 στα 5000 βάδην 19.08.74 και φέτος επιδιώκει μια επίδοση κοντά στα 19 λεπτά. Αν και ο συγκεκριμένος αγώνας δε
![Παπαμιχαήλ - Ιωακειμίδου - Ματζιάρ στο πανελλήνιο πρωτάθλημα κλειστού στίβου](https://mykonosticker.com/uploads/images/2021/05/image_750x_608eaa039ae6f.jpg)
Ο Αλέξανδρος έχει πετύχει το 2016 στα 5000 βάδην 19.08.74 και φέτος επιδιώκει μια επίδοση κοντά στα 19 λεπτά. Αν και ο συγκεκριμένος αγώνας δεν ανήκει στους αγώνες - στόχους της χρονιάς μια καλή επίδοση θα είναι ένδειξη για το τι μπορεί να πετύχει στη συνέχεια της σεζόν στο Πανευρωπαϊκό πρωτάθλημα και στο Παγκόσμιο Κύπελλο.