Mayor of Mykonos, K. Koukas: Η σκέψη μας στις οικογένειες που έχασαν τους ανθρώπους τους και η ελπίδα μας, να γίνουν το ταχύτερο καλά οι τραυματίες
Mayor of Mykonos, K. Koukas / Η σκέψη μας στις οικογένειες που έχασαν τους ανθρώπους τους και η ελπίδα μας, να γίνουν το ταχύτερο καλά οι τραυματίες
![Mayor of Mykonos, K. Koukas: Η σκέψη μας στις οικογένειες που έχασαν τους ανθρώπους τους και η ελπίδα μας, να γίνουν το ταχύτερο καλά οι τραυματίες](https://mykonosticker.com/uploads/images/2023/03/image_750x_63ff64d8223d5.jpg)
«Βαθύτατη οδύνη και πολλά «γιατί» για τη σημερινή ανείπωτη τραγωδία», σημειώνει ο Δήμαρχος Μυκόνου Κωνσταντίνος Κουκάς σε ανάρτηση στο Facebook, με αφορμή την ανείπωτη τραγωδία των Τεμπών.
Αναλυτικότερα, η ανάρτηση του κ. Κουκά
"Βαθύτατη οδύνη και πολλά «γιατί» για τη σημερινή ανείπωτη τραγωδία. Η σκέψη μας στις οικογένειες που έχασαν τους ανθρώπους τους και η ελπίδα μας, να γίνουν το ταχύτερο καλά οι τραυματίες".